PRVN Caloric 5

Pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov zn. QUNDIS – CALORIC 5, je v poradí už štvrtou generáciou v rade PRVN. Vyznačuje sa použitím najmodernejších mikroelektronických súčiastok, rozšírením komunikačných možností a predovšetkým technologickou jednoduchosťou. Indikátor vykurovacích nákladov CALORIC 5 P3 je úplne kompatibilný a nahrádza predchádzajúci veľmi spoľahlivý typ PRVN zn. SIEMENS WHE30Z.

Princíp merania:

dvojsnímačová metóda – prvý snímač integruje povrchovú teplotu vykurovacieho telesa alebo teplonosnej látky, druhý snímač integruje teplotu vykurovaného priestoru alebo inú teplotu, ktorá je k tejto teplote v definovanom vzťahu.

Odpočet:

Vizuálny odpočet býva zabezpečený kontrolným číslom, ktoré umožňuje odovzdanie odpočtu užívateľom aj prostredníctvom telefónu s garanciou kontroly správnosti údaju. V rámci odpočtu musí byť PRVN kontrolovaný vzhľadom k celkovému stavu, trvanlivosti inštalácie, neporušenosti plomby a eventuálnemu poškodeniu. Zobrazovanie údajov je cyklické, bez nutnosti zásahu užívateľa. Prístroj s označením WB je vybavený rádiovým modulom, ktorý zabezpečuje možnosť odpočítať stav dielikov bez nutnosti vstupu do bytu.

Zobrazované hodnoty na displeji:

  • Aktuálna hodnota spotreby

  • Test displeja (zobrazia sa všetky segmenty displeja)

  • Test displeja (nič sa nezobrazí – ani jeden segment displeja)

  • Odpočtový deň (naprogramovaný deň v ktorý si PRVN vykoná odpočet)

  • Hodnota spotreby v deň odpočtu (hodnota uložená v pamäti z odpočtového dňa)

  • Kontrolní číslo

Technické parametre:

Princíp merania : dvojčidlový

Napájenie : lithiová batéria 3V

Životnosť: 10 rokov

Teplota média: 35°C až 105°C

Cenová ponuka na vyžiadanie.

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *